Гљиварско друштво "Медведик" у нашој школи

Ученици II6 са професором  Чолић Милошем су у сарадњи са гљиварским друштвом "Медведик",  у нашем ресторану "Златибор" припремали специјалитете од гљива и лековитог биља.

МЕЂУНАРОДНИ ДАН МАТЕРЊЕГ ЈЕЗИКА

21.2.2018. Школска библиотека је  у сарадњи са др. Снежаном Адамовић књижевником и професором  наше школе организовала јавни час, поводом обележавања Међународног дана матерњег језика,.Час је симболично почео у 5 минута до 12 што симболично представља крајње време да се окренемо неговању матерњег језика.

,

Школска слава Свети Сава

27.1.2018.

Школска слава у народу позната и као "Савиндан" прослављена је и ове године у нашој школи у част Светог Саве утемељивача образовања, и првог српског архиепископа.

Након  резања славског колача, ученици су приредили пригодан програм, a затим је  настављено  дружење у школском бифеу.

НОВОГОДИШЊА ПРЕДСТАВА  УЧЕНИКА ЕКОНОМСКЕ ШКОЛЕ  2017/18

Сајам књига 2017. године

Ученици и професори школе  су 26.10.2017. организовано посетили сајам књига .Обезбеђена су  два аутобуса за превоз заинтеросованих,  којих је било преко 160.

СветскИ дан Менталног здравља

10.10.2017. од 10.00 до 13.00 сати програм за вршњачке едукаторе у оквиру обележавањa Светског дана Менталног здравља у 2017. Години, тема „Зависност од Интернета и друштвених мрежа“, ученици другог разреда:  Драгољуб Терзић, Петровић Давид, Јевтић Ђорђе, Петровић Невена, Петронијевић Јована, Гајић Сашка, Томић Невена и доктор Јасмина Лукић.   Место одржавања сала едукативног центра Дома здравља Ваљево