Љубав се исто чита и пише

У клубу Економске школе Ваљево" 13.2.2014.  приређено је књижевно вече под називом "Љубав се исто чита и пише".

Ученици наше школе чланови драмске и рецитаторске секције представили су многобројној публици најлепше или најзанимљивије љубавне стихове

свих времена, са свих меридијана.

Ово вече приређено је у част неких важних датумау савременом животу. 14. фебруар у православном свету познат као Свети Трифун, заштитник

виноградара, винове лозе и вина.У католичком свету истога дана прославља се Свети Валентин заштитник заљубљених.

Последњих 5 година у читавом свету догађа се акција "Милијарда устаје", посвећена борби против насиља над женама.

Наша школа је најлепшим љубавним стиховима дала свој допринос овој акцији.Љубавна поезија читана је на страним језицима;руском,француском,енглеском, и немачком.

Десетогодишња Сара Савић, члан плесног студија "М" била је гост ове вечери и својим савременим плесом учинила ово вече још интересантнијим.

Ипка највише пажње и највеће аплаузе добиле су музичке нумере нашег школског бенда.

Стихови љубавне поезије, изговорени или отпевани пријали су публици која је наше извођаче богато наградила аплаузом.

Љубав се увек исто чита и пише на свим језицима, у свимвременима и за сва времена.