НЕГОВАЊЕ ПРИЈАТЕЉСТВА

23. септембра 2015. године професори наше школе  посетили су Економску школу „Боса Митровић“  у Суботици. Повод за посету било је обележавање  сто осам година постојања ове школе са којом  остварујемо лепу сарадњу и негујемо срдачне, пријатељске односе.

А пријатељство две стручне економске школе започето је пре неколико деценија када су директори школа потписујући повељу о братимљењу, можда тада и не слутећи,  поставили темеље једног лепог пријатељства, размене искустава у образовању и васпитању, стручној подршци у раду, примени иновација и читавом низу других облика сарадње који доприносе квалитету рада образовних установа.

И ове године наши домаћини су се потрудили да нам боравак у њиховој школи и граду остане у пријатном сећању и учврстили су нас у уверењу да пријатељске односе треба и даље неговати, развијати и унапређивати.