"Супа од штрумпфова", новогодишња представа драмске секције Економске школе "Ваљево" изведена је премијерно 25.12.2018. године у Клубу школе само за децу запослених у нашој школи.

Деда Мраз и штрумпфови су својим веселим наступом забавили и обрадовали наше малишане.

Сутрадан, 26.12.2018. године, представа "Супа од штрумпфова"  изведена је  у хотелу "Гранд" за малишане који су обухваћени пројектом Центра за социјални рад ("Невидљива деца са сметњама у развоју у руралном подручју"), као и за децу запослених у ЈКП "Водовод" Ваљево.

Тако су наши ученици и ове године, осим жеље за вредним радом у свим програмима драмске секције, показали и хуманост, емпатију и разумевање према онима којима је друштвена подршка  најпотребнија.

Представу су припремиле Наташа Митровић и Весна Милутиновић, проф.српског језика и књижевности.