Општинско такмичење из географије

28. 1. 2018. године у амфитеатру  ЕШ "Ваљево" је одржано општинско такмичење из географије. Наши ученици су одмеравали знање са ученицима Ваљевске гимназије.

На регионални су прошли свинашиученицикоји су успешно савладали досадашња два нивоа. Све похвале ученицима III-2 одељења, Матији Пачаризу, Дарији Томић, Сави Исидоровићу, Давиду Петровићу, Ђорђу Јовановићу и Павлу Павловићу.

Максималан број бодова износио је 30 бодова, а за пролаз на регионални ниво било је неопходно 75% од укупног броја бодова. Резултат је следећи:

1. Пачариз Матија         29

2. Павловић Павле       29

3. Исидоровић Сава     28,5

4. Томић Дарија            27,5

5. Петровић Давид       27

6. Јовановић Ђорђе     27

Идемо даље и очекујемо још успешних резултата од наших ученика.

ПИСМЕНЕ ПРОВЕРЕ XI 2017.

ПИСМЕНЕ ПРОВЕРЕ  XI 2017.

Школско такмичење из Географије

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

У петак 22.12.2017. године одржанао је школско такмичење из географије.Сви ученици који су се пријавили за такмичење,  пласирали су се за наредни ниво.Критеријум је био 21 бод минимум за пролазак од 30 максималних бодова .

Ученици који су прошли даље:

Име           Презиме          Разред       Број бодова
Сава       Исидоровић         III-2          26
Матија         Пачариз           III-2          28
Павле         Павловић         III-2          28
Дарија           Томић            III-2          28
Давид         Петровић         III-2          29
Ђорђе       Јовановић        III-2          22

Изађи ми на теглу 2017.

25.9.2017. наши ученици  су учествовали на традиционалном  каравану "Изађи ми на теглу" и  освојили треће место.

Републичко такмичењe из математике 2017

Наша школа је 28. и 29. априла 2017. године била домаћин Републичког такмичења из математике у оквиру Заједнице економских , правно-биротехничких , трговинских и угоститељских школа Србије .
           На такмичењу су учествовале 42 школе , тачније 147 ученика такмичара .Екипа наше школе освојила је 4. место , а њу су чинили :
Гвозден Драгојловић IV5( 1. место ),
Неда весић III2 ( 4. место ) ,
Никола Петрић II5 ( 12. место ) и
Бојан Петровић  I1 ( 23. место) .
           Осим овим лепим успехом , свакако се можемо похвалити и добром организацијом такмичења , где су се ученици , наставници , радници и руководство школе показали као веома добри и срдачни домаћини .

Фото Галерија

Ранг листе по разредима

Републичко такмичење из математике, Ваљево, 28 и 29.04.2017. године Коначна екипна ранг листа

Републичко такмичење из математике, Ваљево, 28 и 29.04.2017. године

Коначна екипна ранг листа

Списак школа

Списак школа пријављених за републичко такмичење из математике које ће се одржати 28.04.2017. године у Економској школи „Ваљево“ у Ваљеву

Изађи ми на теглу”

“Изађи ми на теглу”

Ученици и наставници наше школе на такмичењу у припреми  Ајвара“Изађи ми на теглу”

Attachments:
Download this file (Исправка.pdf)Исправка.pdf383 Kb

ПОСЛОВНА ЕТИКА И ПРЕДУЗЕТНИШТВО

Oрганизација Достигнућа младих у Србији организовала је и ове године национални конкурс за најбољи есеј из бизнис етике.

Задатак заучеснике конкурса је биода реше етичку дилему из области  предузетништва.
На конкурс се пријавило више од 80 средњошколаца који учествују у програму Пословна етика (Business ethics). Из Економске школе „Ваљево“, на конкурс се пријавио Владимир Ђурђевић, ученик III-2,
образовног профила туристички техничар а ментор му је био професор економских предмета, Светлана Мирковић. Чланови жирија су били представници Uni Credit banke.
Владимиров есеј је освојио друго место. Честитамо му на успеху.