„CASE STUDY CAHALLENGE 2016 „

У четвртак ,24. марта  2016. Године на Пословном Факултету Универзитета Сингидунум одржано је такмичење „CASE STUDY CAHALLENGE 2016 „ такмићење у решавању студије случаја .Циљ овог такмичења је да ученици покажу своја знања из различитих научних дисциплина решавајући дате проблеме пословања предузећа

.На такмичењу је учествовало 25 ученика наше школе из одељења  IV2, IV3, IV5 и IV6 одељења.Победнице овог такмичења су  Сузана Савић  IV3, и Ђина Тодоровић IV6.
Радови свих учесника по оцени жирија, су били на високом нивоу, али су се ова два рада издвојила оригиналношћу и стручношћу.
За учеснике такмичења, у току априла , биће организована посета Народној банци србије и Београдској берзи.

Награда за победнике је бесплатно школовање на  I години  на Послофном Факултету Ваљево.

Извештај сачинила Бранка Ботић