landscape2.jpglandscape3.jpg

Успеси на такмичењима

ТАКМИЧАРИ И МЕНТОРИ – школска 2012/2013. година

 

  1. Бојанић Невена – IV-1, 3. место на републичком  такмичењу из основа економије, професор ментор Каћа Бадовинац
  2. Трифуновић Милош -  III –9, 10. место на републичком  такмичењу из услуживања са практичном наставом, професор ментор Боривоје Грачанин
  3. Миловановић Драгица и Нинић Милисав – III-10, 7. место на републичком  такмичењу из куварства са практичном наставом, професор ментор Михаило Ивановић
  4. Димитријевић Богосав, III-10, 7. место на републичком такмичењу – савремени начин припремања и сервирања јела, професор ментор Михаило Ивановић
  5. Петровић Славиша, II-5, 1. место на општинском такмичењу и 3. место на окружном такмичењу из историје, пласирао се на републичко такмичење из историје, професор ментор Душко Ракић.
  6. Живановић Александар, II-6, 2. место на општинском такмичењу и 2. место на окружном такмичењу из историје, пласирао се на републичко такмичење из историје, професор ментор Снежана Спасојевић.
  7. Јовић Мирослав, IV-6, 2. место на окружном такмичењу из енглеског језика, без пласмана на републичко, професор ментор Олга Игњатовић
  8. Лазаревић Слађана, IV-4  и Мирковић Невена, IV-2, 3. место на окружном такмичењу из енглеског језика, без пласмана на републичко, професори  ментори  Јелена Петровић и Јасна Ракић
  9. Мијаиловић Маја, IV-4  , 1. место на окружном такмичењу из руског језика, без пласмана на републичко такмичење, професор ментор Гордана  Кристић
  10. Вилотић Катарина, IV-5, 14. место на републичком такмичењу из рачуноводства, професор ментор Гордана Раковић
  11.   Републичко такмичење из математике, екипно 14. место од 74 учесника:

Живковић Ксенија , I-2 , 32. место, професор ментор Петковић Славица

Карајовић Милица,  II-10,4. место, професор ментор Живановић Александар

Матић Душица, III-1, 28. место, професор ментор Славица Петковић

Урошевић Лазар, IV-6, 17. место, професор ментор  Исић Милош

  1. Екипна такмичења из кошарке и рукомета у мушкој и женској конкуренцији:

КОШАРКА –дечаци

  1. Митровић Димитрије IV-5
  2. Јанковић Саша III-6
  3. Радовановић Марко III-5
  4. Петарић Ђорђе IV-7
  5. Милићевић Милан III-10
  6. Жеравчић Ђорђе IV-6
  7. Давидовић Никола I-2
  8. Павић Предраг I-6
  9. Пимић Лука I-6
  10. Тешић Лука I-4

Екипа је освојила прва места на општинском и окружном такмичењу, а на међуокружном је освојила друго место.

 

Кошаркашка екипа – генерација 96-97

  1. Павић Предраг I-6
  2. Тешић Лука I-4
  3. Пимић Лука I-6
  4. Сеничић Никола I-1
  5. Давидовић Никола I-2
  6. Радосављевић Ален II-2
  7. Симић Милош I-1
  8. Глишић Никола I-2
  9. Петровић Никола II
  10. Јевтић Коста  I-1

 

Екипа је освојила прва места на општинском и окружном такмичењу, а на међуокружном је освојила 2. место – у финалу је изгубила од Спортске гимназије. Посебна похвала за Павић Прeдрага I- 6.

 

КОШАРКА –девојчице

Женска кошаркашка екипа је освојила друго место на оштинском такмичењу.

 

РУКОМЕТ

Мушка рукометна екипа је освојила друго место на општинском такмичењу.

 

Рукомет – девојчице:

  1. Чолић Ивана
  2. Јанчић Марија
  3. Крстић Ана
  4. Вукосављевић Даница
  5. Филиповић Катарина
  6. Рашић Јована
  7. Белушевић Марија
  8. Обреновић Мирјана
  9. Ђорђевић Марија
  10. Мижић Милица
  11. Радукић Невена

 

Женска рукометна екипа је освојила више него убедљиво прва места на општинском и окружном такмичењу и пласирала се на међуокружно такмичење.

Вођа екипе је био Иван Младеновић, професор физичког васпитања

 

Сва права задржава Економска школа "Ваљево"