Aкцијa „Чеп за хендикеп“

Ученички парламент Економске школе „Ваљево“  је на својој седници одржаној 25.11.2016. донео одлуку да подржи хуманитарну акцију „Чеп за хендикеп“ и да организује „Новогодишњу хуманитарну акцију“ у нашој школи.

Хуманитарно-еколошку акцију „Чеп за хендикеп“ покренуло је удружење параплегичара из Зрењанина ради помоћи људима с

а инвалидитетом из целе Србије, за куповину колица, ходалица и других ортопедских помагала. Акција нема рок трајања.  Потребно је да чепове од пластичних флаша, тетрапак амбалаже, киндер јаја, шампона, оплемењивача и сл. убаците у кутију која ће бити за то предвиђена.

Сваки чеп има вредност, а када се донира од срца та вредност је непроцењива.

Такође, за ученике наше школе који су у тешкој материјалној ситуацији донели смо одлуку да покренемо акцију прикупљања новчаних средстава. Акција ће трајати од 1.12. до 15.12.2016. Одељењске старешине треба да доставе имена тих ученика педагогу школе, Гордани Миловановић. ОЗ и сви професори и радници школе који желе да подрже ову акцију могу се јавити ученицама Пушић КатариниIII/3 и Јевтић Славици III/4, а у Осечини професору Немањи Јаковљевићу.

Унапред се захваљујемо свима који ће допринети да ове хумане акције реализујемо: наше мало некоме је много.

Ученички парламент Економске школе „Ваљево“