landscape2.jpglandscape3.jpg

Termini za konsultacije sa vanrednim učenicima 2015/2016

 Termini za konsultacije sa vanrednim učenicima 2015/2016

Red.br.

Prezime i ime

Predmet

Dan

Školski šas

Smena

Potpis

 

 

SRPSKI JEZIK

 

 

 

 

1.

Adamović Snežana

Srpski jezik

četvrtak

4.čas

II i IV

 

2.

Mitrović Nataša

-II-

Sreda

4.čas

I i III

 

3.

Milutinović Vesna

-II-

Ponedeljak

5.čas

I i III

 

4.

Ana Miljković

-II-

 

 

 

 

5.

Cvetanović Zvezdana

-II-

utorak

6.čas

II i IV*

 

6.

Filipović Suzana

-II-

ponedeljak

4.čas

II i IV

 

 

 

STRANI JEZICI

 

 

 

 

1.

Golubović Jelena

Engleski jezik

sreda

5.čas

II i IV

 

2.

Ignjatović Olga

-II-

ponedeljak

3.čas

I i III

 

3.

Marković Vera

-II-

sreda

4.čas

II i IV

 

4.

Petrović Jelena

-II-

sreda

4.čas

I i III *

 

5.

Pantić Jasna

-II-

 

 

 

 

6.

Nešić Gordana

Nemački jezik

utorak

3.čas

II i IV

 

7.

Mirković Katarina

-II-

sreda

3.čas

I i III  (pre podne)

 

8.

Kostadinović Slobodanka

Francuski jezik

utorak

5.čas

II i IV

 

9.

Rakić Mirjana

-II-

sreda

3.čas

obe smene

 

10.

Kristić Gordana

Ruski jezik

utorak

3.čas

II i IV

 

 

 

MATEMATIKA

 

 

 

 

1.

Petković Slavica

Matematika

sreda

4.čas

I i III

 

2.

Pantelić Danijela

-II-

ponedeljak

4.čas

I i III

 

3.

Maksimović Dragica

-II-

četvrtak

4.čas

II i IV

 

4.

Tomić Duško

-II-

utorak

3.čas

II i IV

 

5.

Isić Miloš

-II-

petak

3.čas

II i IV

 

6.

Marić Nevena

-II-

četvrtak

4.čas

I i III

 

 

 

FIZIČKA KULTURA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Bošković Vladimir

-II-

utorak

4.čas

II i IV

 

2.

Mladenović Ivan

-II-

utorak

5.čas

II i IV

 

 

 

LIKOVNA KUL.

-Umet.oblik.

-Istorija umetnosti

 

 

 

 

1.

Radojičić Nemanja

 

-II-

petak

5.čas

I i III

 

2.

Damnjanović Jelena

MUZIČKA KULTURA

Četvrtak

7.čas

I i III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezime i ime

Predmet

Dan

Čas

Smena

Potpis

1.

Popović Dejan

ISTORIJA

četrvtak

3.čas

I i III

 

2.

Spasojević Snežana

-II

sreda

5.čas

II i IV

 

3.

Mićić Svetlana

-II-

četvrtak

3.čas

II i IV

 

 

 

GEOGRAFIJA

 

 

 

 

1.

Majstorović Milka

-II-

petak

5.čas

II i IV

 

2.

Matić Vesna

 

Petak

3.čas

II i IV

 

 

 

PSIHOLOGIJA

 

 

 

 

1.

Davidović Grozdana

-II-

sreda

5.čas

I i III

 

2.

Veselinović Ana

-II-

utorak

5.čas

II i IV (popodne)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRAVO

 

 

 

 

1.

Šaković Ivana

-II-

sreda

3.čas

II i IV

 

2.

Domanović Biljana

-II-

petak

4.čas

I i III

 

3.

Markovski Dara

 

sreda

3.čas

II i IV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Kovečević Nada

Sociologija,Ustav i prava gradjana

četvrtak

7.čas

I i III

 

1.

Mirjana Grujičić

Filozofija

Gradj. vaspitanje

ponedeljak

5.čas

II i IV (popodne)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VERSKA NASTAVA

 

 

 

 

1.

Jevtić Branka

-II-

četvrtak

3.čas

I i III

 

2.

Aleksić Slobodan

-II-

Ponedeljak

4.čas

I i III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAČUNARSTVO I INFORMATIKA

 

 

 

 

1.

Obradović Predrag

-II-

sreda

 

 

 

2.

Timotić Tatjana

-II-

utorak

 

 

 

3.

Ilić Mladen

-II-

utorak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

       

 

 

R.b.

Prezime i ime

Predmet

Dan

Školski čas

Smena

Potpis

 

 

GRUPA EKONOMSKIH PREDMETA

 

 

 

 

1.

Botić Branka

-II-

četvrtak

2.čas

II i IV (pre podne)

 

2.

Branko Ranisavljević

-II-

sreda

6.čas

I i III

 

3.

Vesna Blagojević

-II-

sreda

5.čas

II i IV

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Slađana Nikolić

-II-

ponedeljak

4.čas

I i III

 

5.

Jakovljević Radmila

-II-

ponedeljak

4.čas

II i IV

 

6.

Jelesijević Biljana

-II-

sreda

6.čas

II i IV

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Svetlana Mirković

-II-

petak

4.čas

II i IV

 

8.

Vesna Stefanović

-II-

Petak

5.čas

I i III

 

9.

Nemanja Jakovljević

 

sreda

5.čas

II i IV

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Raković Gordana

-II-

utorak

2.čas

I i III

 

11.

Ranisavljević Mirjana

-II-

ponedeljak

3.čas

I i III

 

12.

Besednik Ljiljana

-II-

četvrtak

2.čas

I i III

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Badovinac Kaća

-II-

petak

6.čas

I i III

 

14.

Milivojević Marijana

-II-

ponedeljak

3.čas

II i IV

 

15.

Srećković Tanja

-II-

ponedeljak

4.čas

I i III

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Simović Gordana

-II-

sreda

5.čas

II i IV

 

17.

Ilić Vesna

-II-

sreda

3.čas

I i III

 

18.

Trifunović Sanja

-II-

petak

4.čas

II i IV

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Marić Milena

-II-

sreda

3.čas

I i III

 

20.

Gavrilović Milena

-II-

četvrtak

3.čas

I i III

 

21.

Radenović Snežana

-II-

utorak

3.čas

I i III

 

 

 

FIZIKA, HEMIJA

 

 

 

 

1.

Tufegđžić Jelena

Fizika

petak

3.čas

II i IV

 

2.

Đurić Gorica

Hemija

utorak

6.čas

II i IV

 

 

 

BIOLOGIJA

 

 

 

 

1.

Magistar Nataša

Biologija

ponedeljak

5.čas

II i IV

 

2.

Lukić Jasmina

Higijena,Zdrav.kultura

sreda

5.čas

I i III

 

1.

Mitrović Mirjana

POZNAVANJE ROBE

Komer.pozn.robe

 

ponedeljak

utorak

četvrtak

 

I i III

 

2.

Pavlović Alenka

Nauka o ishrani

Poznavanje robe

Ishrana,V stepen

utorak

 

 

4.čas

 

 

II i IV (svake druge nedelje)

 

 

Prezime i ime

TEKSTILNA STRUKA

Dan

Školski čas

Smena

 

1.

Đurić Gorica

-II-

utorak

6.čas

II i IV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUVARSTVO sa praktičnom nast.

 

 

 

 

1.

Obrenović Dragan

-II-

utorak

2.čas

I i III

 

2.

Čolić Miloš

 

petak

2.čas

I i III

 

 

 

USLUŽIVANJE sa prak.nastavom

 

 

 

 

1.

Gračanin Borivoje

-II-

petak

5.čas

II i IV

 

2.

Ivanović Mihailo

 

petak

5.čas

II i IV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сва права задржава Економска школа "Ваљево"